Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734185
10157
427
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz és Prihoda által jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett, dekoratív, kissé szúrágta fakeretben. 35x26 cm. 2734750
10158
427
Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent. Rézkarc, selyem,14x9,5 cm
2702504
10159
427
Göndör Bertalan (1908-1945): Hölgyek, 1923. Tus, papír, enyhén sérült, jelzett, üvegezett keretben, 34,5×27,5 cm
2733821
10160
427
Görög Rezső (1930- ?): Este a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2734503
10161
427
24000
Arthur Greuell (1891-1966): Női akt. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben., 22x16 cm
2734438
10162
427
Gross Arnold (1929-2015): Balatoni táj (1954). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11,5×24 cm 2729214
10163
427
Gross Arnold (1929-2015): Espresso. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 14x32 cm 2733271
10164
427
Hans Gruber: Napfelkelte. Akvarell, papír, 55×37 cm
2727220
10165
427
48000
Gulyás Dénes (1927-2003): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzés nélkül, 70×100 cm
2727222
10166
427
38000
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm
2644257
10167
427
120000
2593359
10168
427
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, parlamenti részlet. Olaj, farost, jelzett. Keretben 78x78 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF