Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz és Prihoda által jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett, dekoratív, kissé szúrágta fakeretben. 35x26 cm.
10157.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent. Rézkarc, selyem,14x9,5 cm
10158.

Rufpreis:
5 000 HUF

Göndör Bertalan (1908-1945): Hölgyek, 1923. Tus, papír, enyhén sérült, jelzett, üvegezett keretben, 34,5×27,5 cm
10159.

Rufpreis:
12 000 HUF

Görög Rezső (1930- ?): Este a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arthur Greuell (1891-1966): Női akt. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben., 22x16 cm
10161.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gross Arnold (1929-2015): Balatoni táj (1954). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11,5×24 cm
10162.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
25

Gross Arnold (1929-2015): Espresso. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 14x32 cm
10163.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hans Gruber: Napfelkelte. Akvarell, papír, 55×37 cm
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzés nélkül, 70×100 cm
10165.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm
10166.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10167.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10168.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF