Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2541257
10169
427
2689414
10170
427
32000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm. Pályafutását a Csernus Tibor által kezdeményezett Magyar Szürrealisták csoportjában kezdte. Az 1960-as évek elején pop-art hatású montázsszerű, szürreális-naturalista képeket alkotott. Fenegyereknek számított a féldiktatúra szemében. Pályája elejétől egyaránt jellemzi az oldottabb festésmód és a naturálisan precíz ecsetkezelés, a színes és a sötétbarnás, többnyire tónusosan festett képek sorozata. / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2553701
10171
427
600
2607389
10172
427
11000
Győrffy Sándor (1951-): Duplakanyar átfestés No. 3., 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 40x59,5 cm.
2607346
10173
427
6500
Győrffy Sándor (1951-): UFO. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/15). 41x56 cm
2712917
10174
427
Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 18x28,5 cm
2543574
10175
427
70000
2689412
10176
427
2710236
10177
427
22000
2729186
10178
427
26000
Hanély Antal (1824-1911): Lány virágokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 58x48 cm
2729621
10179
427
Haranghy Jenő (1894-1951): Lovas. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 8x18 cm 2729622
10180
427
Haranghy Jenő (1894-1951): Istállóban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13x19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF