Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2659307
10145
427
G. Szántó András (?-2002): Fóti dombok, 1999. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm 2659313
10146
427
G. Szántó András (?-2002): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 34x62,5 cm 2730501
10147
427
Gaál Domokos (1940-2009): Buda. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100), üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2735917
10148
427
Gábor Marianne (1917-2014): Puskás Tivadar 1845-1893. Rézkarc, papír. Jelzett. 33x24 cm
2728305
10149
427
Gácsi Mihály (1926-1987): Savaria Nyári Egyetem. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×12,5 cm 2724539
10150
427
Gálfy Ernő: Indián törzsfőnök. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5x21 cm
2724536
10151
427
Gálfy Ernő: Indián lovas. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm
2729402
10152
427
24000
Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Kirándulók. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív fa keretben. 40,5x50 cm
2675775
10153
427
Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm 2404457
10154
427
2517788
10155
427
2731975
10156
427
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár és Prihoda István. Üvegezett keretben, 35×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF