Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

G. Szántó András (?-2002): Fóti dombok, 1999. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm
10145.

Rufpreis:
1 400 HUF
28

G. Szántó András (?-2002): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 34x62,5 cm
10146.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gaál Domokos (1940-2009): Buda. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10147.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gábor Marianne (1917-2014): Puskás Tivadar 1845-1893. Rézkarc, papír. Jelzett. 33x24 cm
10148.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Savaria Nyári Egyetem. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×12,5 cm
10149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gálfy Ernő: Indián törzsfőnök. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5x21 cm
10150.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gálfy Ernő: Indián lovas. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Kirándulók. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív fa keretben. 40,5x50 cm
10152.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm
10153.

Rufpreis:
4 000 HUF

10154.

Rufpreis:
2 000 HUF

10155.

Rufpreis:
6 000 HUF

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár és Prihoda István. Üvegezett keretben, 35×27 cm
10156.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF