Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2713767
10121
427
60000
Faragó Miklós (1947-): Fauna, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
2706525
10122
427
28000
Farkas József (?-): Meditáció (Szürrealista kép). Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kissé sérült. Fakeretben. 68,5x43,5 cm
2705988
10123
427
50000
2734702
10124
427
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm
2728739
10125
427
Feszt László, ifj. (1957-): Sabaria, 1991-95. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (200/28). Lap bal felső sarkában törésnyommal. 11×22,5 cm
2597641
10126
427
15000
Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, sérülésnyomokkal, 70×50 cm
2503871
10127
427
Fontos Sándor (1920-1991): Elhagyott udvar. Tempera, farost, jelzett, képcsarnokos sérült, üvegezett, fa keretben, 42×74 cm 2727394
10128
427
Jean-Louis Forain (1852-1931): Női akt tükör előtt, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x13,5 cm.
2238080
10129
427
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben. 2728015
10130
427
19000
Forster Jakab (1946-): Balatonföldvár. Vegyes technika, papír. Jelzett. 45x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2728550
10131
427
Francsics József (1925-1988): Lányok. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
2728559
10132
427
Francsics József (1925-1988): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF