Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Faragó Miklós (1947-): Fauna, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10121.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Farkas József (?-): Meditáció (Szürrealista kép). Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kissé sérült. Fakeretben. 68,5x43,5 cm
10122.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10123.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm
10124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Feszt László, ifj. (1957-): Sabaria, 1991-95. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (200/28). Lap bal felső sarkában törésnyommal. 11×22,5 cm
10125.

Rufpreis:
3 000 HUF

10126.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10127.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jean-Louis Forain (1852-1931): Női akt tükör előtt, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x13,5 cm.
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF

10129.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Forster Jakab (1946-): Balatonföldvár. Vegyes technika, papír. Jelzett. 45x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10130.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Francsics József (1925-1988): Lányok. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
10131.

Rufpreis:
2 800 HUF

Francsics József (1925-1988): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm
10132.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF