Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Lux Antal (1935-): Kerekes felhő, 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 74), művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x32 cm.
10292.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10293.

Rufpreis:
8 000 HUF

Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Jel-Kert II. Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (1/6). 56x40 cm
10294.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

M. Kiss József (1936-1999): Kós Károly. Linómetszet, papír, jelzett, 14x11 cm
10295.

Rufpreis:
2 400 HUF
16

M. Tóth István (1922-?): Faültetők. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
10296.

Rufpreis:
2 400 HUF

M. Tóth István (1922-?): Kohó üzem (?). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
10297.

Rufpreis:
2 400 HUF

Macskássy Izolda (1945-2021): Szerelmesek kútnál. Barna és fekete toll, jelzett. 30x21cm
10298.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Macskássy Izolda (1945-2021): Női portré. Festett selyem. Jelzett. Üvegezett keretben. 29x20 cm
10299.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Macskássy Izolda (1945-2021): Lovak, 1988. Selyemkollázs, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 56x37 cm
10300.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Madarassy György Tamás (1947-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 50×65 cm
10301.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Ökröskocsi. Rézkarc, papír, jelzett: Magyar Mannheimer Gusztáv. Lapszéli apró sérüléssel. 15×22,5 cm
10302.

Rufpreis:
4 000 HUF

10303.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF