Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2693523
10292
427
32000
Lux Antal (1935-): Kerekes felhő, 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 74), művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x32 cm. 2406661
10293
427
2607489
10294
427
6500
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Jel-Kert II. Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (1/6). 56x40 cm
2728308
10295
427
M. Kiss József (1936-1999): Kós Károly. Linómetszet, papír, jelzett, 14x11 cm 2728435
10296
427
M. Tóth István (1922-?): Faültetők. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm 2728410
10297
427
M. Tóth István (1922-?): Kohó üzem (?). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
2732759
10298
427
14000
Macskássy Izolda (1945-2021): Szerelmesek kútnál. Barna és fekete toll, jelzett. 30x21cm
2712216
10299
427
15000
Macskássy Izolda (1945-2021): Női portré. Festett selyem. Jelzett. Üvegezett keretben. 29x20 cm
2703930
10300
427
34000
Macskássy Izolda (1945-2021): Lovak, 1988. Selyemkollázs, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 56x37 cm
2712941
10301
427
Madarassy György Tamás (1947-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 50×65 cm 2731994
10302
427
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Ökröskocsi. Rézkarc, papír, jelzett: Magyar Mannheimer Gusztáv. Lapszéli apró sérüléssel. 15×22,5 cm 2733817
10303
427
50000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF