Macskássy Izolda (1945-2021): Lovak, 1988. Selyemkollázs, jelzett, kar... https://www.darabanth.com/de/427-Fernauktion/427.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Macskassy-Izolda-1945-2021-Lovak-1988-Selyemkollazs-jelzett-kartonra-kasirozva-Uvegezett~II2703930
2703930
10300
427
34000
Rufpreis:
34 000 HUF 92,14 EUR , 106,25 USD
Beschreibung: Macskássy Izolda (1945-2021): Lovak, 1988. Selyemkollázs, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 56x37 cm
: pk