Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2724650
10206
427
ifj. Iván Szilárd (1955-): Nyár. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×39 cm 2704857
10207
427
Meinhard Jacoby (1873-1956): Schauri (Kelet-Afrikai jelenet), 1920-as évek. Litográfia, jelzett a litográfián, lap széle kissé foltos és törésnyomokkal. 16x23 cm
2670237
10208
427
28000
Jávor Piroska (1944-): Labirynth. Szitanyomat, papír. művészpéldány EA 1/4. Jelzett, sorszámozott. Üvegezett keretben 56x40 cm
2448794
10209
427
500
2704048
10210
427
Jurcsák László: Merengő 1988. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett alumínium keretben, 18,3x13 cm 2704051
10211
427
Jurcsák László: Anyaság. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett alumínium keretben, d: 27,5 cm 2728961
10212
427
Jurida Károly ( 1935 - 2009 ): Püspöki palota, Szeged. Rézkarc, papír. Keret nélkül. Feltekert 29,5x38,5cm 2629851
10213
427
Kabáczy Szilárd (1930-2004): Strandolók. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 40x60 cm 2728979
10214
427
Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm . Feltekerve 2707513
10215
427
11000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 7/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 18,5x19 cm 2710219
10216
427
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
2524109
10217
427
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (6/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF