Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

ifj. Iván Szilárd (1955-): Nyár. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×39 cm
10206.

Rufpreis:
5 000 HUF

Meinhard Jacoby (1873-1956): Schauri (Kelet-Afrikai jelenet), 1920-as évek. Litográfia, jelzett a litográfián, lap széle kissé foltos és törésnyomokkal. 16x23 cm
10207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jávor Piroska (1944-): Labirynth. Szitanyomat, papír. művészpéldány EA 1/4. Jelzett, sorszámozott. Üvegezett keretben 56x40 cm
10208.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10209.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Jurcsák László: Merengő 1988. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett alumínium keretben, 18,3x13 cm
10210.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jurcsák László: Anyaság. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett alumínium keretben, d: 27,5 cm
10211.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jurida Károly ( 1935 - 2009 ): Püspöki palota, Szeged. Rézkarc, papír. Keret nélkül. Feltekert 29,5x38,5cm
10212.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kabáczy Szilárd (1930-2004): Strandolók. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 40x60 cm
10213.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm . Feltekerve
10214.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 7/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 18,5x19 cm
10215.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
10216.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (6/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
10217.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF