Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2626855
10218
427
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (9/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm 2603977
10219
427
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm 2524107
10220
427
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm 2727322
10222
427
44000
Kaiser, Richard (1868-1941): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 53x66 cm 2729799
10223
427
28000
Kalmár Pál (?-): Színes kép. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 57×50 cm
2694389
10224
427
Károlyfi Zsófia (1952-): Hölgy lila lepellel. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 11×6 cm
2725544
10225
427
22000
Kass János (1927-2010): Biblia. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány AP jelzéssel. 38×29 cm 2725540
10226
427
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 2/300. Törésnyommal, Lapszéli kissé sérült. Kartonra kasírozva. 56,5x38 cm.
2725539
10227
427
Kass János (1927-2010): Bohóc, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 37/300. Lap széle kissé sérült. 56,5x38 cm.
2728326
10228
427
Kass János (1927-2010): Libertas, 1997. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 16,5×12,5 cm 2728324
10229
427
Kass János (1927-2010): Dr. Altorjay András, 1995. Rézkarc, papír, jelzett. 19×9,5 cm 2725538
10230
427
Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 46/1000. Lap széle kissé sérült. 47x34 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF