Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (9/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
10218.

Rufpreis:
10 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm
10219.

Rufpreis:
10 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
10220.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kaiser, Richard (1868-1941): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 53x66 cm
10222.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Kalmár Pál (?-): Színes kép. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 57×50 cm
10223.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Károlyfi Zsófia (1952-): Hölgy lila lepellel. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 11×6 cm
10224.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kass János (1927-2010): Biblia. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány AP jelzéssel. 38×29 cm
10225.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 2/300. Törésnyommal, Lapszéli kissé sérült. Kartonra kasírozva. 56,5x38 cm.
10226.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kass János (1927-2010): Bohóc, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 37/300. Lap széle kissé sérült. 56,5x38 cm.
10227.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kass János (1927-2010): Libertas, 1997. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 16,5×12,5 cm
10228.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kass János (1927-2010): Dr. Altorjay András, 1995. Rézkarc, papír, jelzett. 19×9,5 cm
10229.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 46/1000. Lap széle kissé sérült. 47x34 cm.
10230.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF