Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Benda Zoltán (1963-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 13×17 cm
10049.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Benda Katalin (1939-): Gorsium. Rézkarc, papír, jelzett, 17x29,5 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Benedek Jenő (1939 - 2019): Ősszel. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x60cm
10051.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
31

id. Benedek Jenő (1906-1987): Felhőség. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38x58 cm
10052.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm
10053.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Bereczky Vilmos (?-): Balatonarács (Arács), 1977. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. 30x45 cm
10054.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berki Viola (1932-2001): Budavári éjszaka. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 20/50. Lapszéli szakadásokkal. 48x39 cm
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Beron Pál (?-): Falu, rézkarc, papír, jelzett, 28×29 cm
10056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), ukrán festő: Havas táj. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x60 cm. / Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), Ukrainian painter: Snowy landscape. Oil on canvas, signed. framed.
10058.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10059.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Blahos Rudolf (1917-1986): Felszabadulás tér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×35 cm
10060.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF