Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2732488
10049
427
Benda Zoltán (1963-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 13×17 cm 2728653
10050
427
Benda Katalin (1939-): Gorsium. Rézkarc, papír, jelzett, 17x29,5 cm
2704081
10051
427
28000
ifj. Benedek Jenő (1939 - 2019): Ősszel. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x60cm 2704118
10052
427
28000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Felhőség. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38x58 cm 2609128
10053
427
70000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm
2733202
10054
427
Bereczky Vilmos (?-): Balatonarács (Arács), 1977. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. 30x45 cm 2735070
10055
427
Berki Viola (1932-2001): Budavári éjszaka. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 20/50. Lapszéli szakadásokkal. 48x39 cm 2712094
10056
427
Beron Pál (?-): Falu, rézkarc, papír, jelzett, 28×29 cm
2733818
10057
427
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2713795
10058
427
60000
Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), ukrán festő: Havas táj. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x60 cm. / Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), Ukrainian painter: Snowy landscape. Oil on canvas, signed. framed.
2570868
10059
427
2733820
10060
427
Blahos Rudolf (1917-1986): Felszabadulás tér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF