Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2731858
10025
427
Bajor Ágost (1892-1958): Taormina, Fontana dei cappuccini. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17,5×13 cm 2731842
10026
427
Bajor Ágost (1892-1958): Taormina, San Giuseppe. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×12,5 cm 2736360
10027
427
Bajor Ágost (1892-1958): Gyermekek a tónál 1956. Ceruza, papír, jelzett, papír szélén kis szakadások, feltekert állapotban. 30x36,5cm 2607669
10028
427
28000
Bakányi Gyula (1955-): Tél. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70×80 cm
2714773
10029
427
Balázs Piri Balázs (1937-2014): Megtorlás. Tus, papír, jelzett. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra, hátoldalán feliratozott és a művész bélyegzőjével. A laphoz ragasztva a karikatúra fóliára készült másolata. Lap tetején apró szakadással. 17x17 cm. 2689551
10030
427
48000
2691586
10031
427
28000
Bálint Ildikó (1942-): Altatás, 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A V/VII. számozással. Üvegezett keretben. 35×47 cm
2478207
10032
427
14000
Balogh László (1930-2002): Illusztráció, Rimbaud: Akasztottak bálja. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 26x23,5 cm 2478689
10033
427
8500
Balogh László (1930-2002): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 20,5x17,5 cm 2735040
10034
427
Bálványos Huba (1938-2011): Júdáspénz, 1981. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 32/50. Lap felső sarkaiban kissé foltos és törésnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal. 56,5x40 cm 2732667
10035
427
Bálványos Huba (1938-2011): Csendes utca, 1964. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 23x34,5 cm
2733815
10036
427
Bálványos Levente (1966): Egyedi kollázs, papír. 2016. K 1/1. jelzett. Lapméret 40x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF