Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2728424
10012
427
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Nádvágók a Velencei-tónál. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm 2728426
10013
427
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Munkában. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
2712919
10014
427
Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm
2465590
10016
427
2465585
10017
427
2448128
10018
427
2658446
10019
427
B. Hajdú László (1926-1988): Orgonák, 1974. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 80×60 cm 2725622
10020
427
B. Lazetzky Stella (1924-2012): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22x27,5 cm 2725624
10021
427
B. Lazetzky Stella (1924-2012): Napos udvar. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19,5x22,5 cm 2735037
10022
427
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Őszi nap, 1981. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (38/50). Lap alja foltos. 29,5x24 cm 2735036
10023
427
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Magány, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/50). 27,5x21 cm 2736362
10024
427
Bajor Ágost (1892-1958): Esztergomi bazilika, teljes nevén Nagyboldogasszony- és Szent Adalbert-főszékesegyház. Rézkarc, papír, jelzett, feltekert állapotban, kis törésekkel. 19x24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF