Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×22 cm
10097.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Czibor Ildikó (1969- ): Geo Plax. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10098.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10099.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Czibor Ildikó (1969- ): Supra. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10100.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Czinege Zsolt (1964-): Hegyi vízimalom. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm
10101.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czinege Zsolt (1964-): Hegyekben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 34x63 cm
10102.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10103.

Rufpreis:
8 000 HUF

Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Virágos kert. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x24,5 cm.
10104.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Dallos Ferenc (1928-2001): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm.
10105.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Darnó Éva (1980) Budapest 1-3. Olaj, karton. 3 db festmény. 40x30 cm
10106.

Rufpreis:
10 000 HUF

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Legények (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle kissé sérült. 31,5x45 cm
10107.

Rufpreis:
12 000 HUF

Derkovits Gyula (1894-1934): Vázlat a Téglahordóhoz, 1922. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 26x11,5 cm.
10108.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF