Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2725602
10097
427
3800
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×22 cm 2735215
10098
427
Czibor Ildikó (1969- ): Geo Plax. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
2627783
10099
427
14000
Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2735220
10100
427
13000
Czibor Ildikó (1969- ): Supra. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
2735208
10101
427
Czinege Zsolt (1964-): Hegyi vízimalom. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm 2727471
10102
427
15000
Czinege Zsolt (1964-): Hegyekben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 34x63 cm
2539600
10103
427
2603830
10104
427
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Virágos kert. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x24,5 cm.
2733771
10105
427
28000
Dallos Ferenc (1928-2001): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm. 2728729
10106
427
Darnó Éva (1980) Budapest 1-3. Olaj, karton. 3 db festmény. 40x30 cm
2659515
10107
427
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Legények (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle kissé sérült. 31,5x45 cm
2393970
10108
427
Derkovits Gyula (1894-1934): Vázlat a Téglahordóhoz, 1922. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 26x11,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF