Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Dévényi János: 9 pötty. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm
10109.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Diószegi Balázs (1914-1999): Ónodi János portréja. Ceruza, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal, 30,5×21,5 cm
10110.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Octavian Sassu Ducsoara (1943-): Erdélyi táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén román nyelven feliratozott. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm / Octavian Sassu Ducsoara (1943-), Roamian painter: Transylvanian landscape. Watercolour on paper. Signed lower right. With dscrption on the reverse in Romaina. Framed. 38,5x28 cm
10111.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10112.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egri Tibor ( - ): Alkony. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm Keretből kijár
10113.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Erdei Sándor (1917-2002): Éva a paradicsomban, 1965. Vegyes technika, papír, jelzett. 10x10 cm
10114.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erdei Sándor (1917-2002): Fagylaltárus a Balatonon (karikatúra), 1970 körül. Filctoll, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Kissé foltos. 8x15 cm
10115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdei Sándor (1917-2002): Női akt. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Feltekerve. 96x70 cm
10116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Erdei Sándor (?- ): Bohóc. Print, akvarell, kartonon, jelzett a nyomaton, 23x18 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38,5 cm, feltekert állapotban
10118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fábián Gyula (1884-1955): Piac. Rézkarc, papír, jelzett. 35×25,5 cm.
10119.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fajó János (1937-2018): Körmetszés. Szitanyomat, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett. 34,5x29 cm.
10120.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF