Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734664
10085
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Toronyházi románc, 1990. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán korab0lei (kiállítási?) címkén feliratozott. Kissé sérült. 49×31 cm 2607643
10086
427
15000
2607654
10087
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Lányok, 1988. Akvarell, karton. Jelzett. 50x46 cm 2728734
10088
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Emellek. Vegyes technika, papír. Jelzett, 25x10 cm, Üvegezett keretben 2735260
10089
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Amorf táj, 1977. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent, 43x61 cm
2648809
10090
427
Csikós Tóth András (1902-1963): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, széleinél kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 54×40 cm 2704619
10091
427
Csisztu Mihály (1933-2008) Tokaj. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 80/100, 19,5x34 cm. Paszpartuban. 2343604
10092
427
4800
Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm 2729758
10093
427
14000
Csohány Kálmán (1925-1980): Befogtak a terek, kronosz. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 21x15 cm 2731871
10094
427
Csók István (1865-1961): Züzü. Litográfia, papír, jelezve balra lent, 22×26 cm 2731967
10095
427
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Thámár (akt). Rézkarc, papír, jelzett (Csók I.), 22x23 cm 2734494
10096
427
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett. üvegezett fakeretben, 9x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF