Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10255.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
10256.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kocsis Árpád (1914-1985): Falu a Bükkben. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x62 cm
10257.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kolbe Mihály (1907-1990): Ligetes ártéri erdő (Mohács, Duna). Szén, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x40 cm. Hátoldalán Antikart (Kosári Aurél), Pécs raglapjával.
10258.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Kolosváry Bálint (1928-): Présházak. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 8×19,5 cm
10259.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kovács Attila (1938-2017): 26. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
10260.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10261.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

10262.

Rufpreis:
6 000 HUF

Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 49x38,5 cm
10263.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
10264.

Rufpreis:
3 000 HUF

10265.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm
10267.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF