Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2609112
10255
427
70000
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz Zebegényben. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Bal felén apró lyukkal. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×46,5 cm 2652762
10256
427
Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
2711285
10257
427
19000
Kocsis Árpád (1914-1985): Falu a Bükkben. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x62 cm
2707906
10258
427
55000
Kolbe Mihály (1907-1990): Ligetes ártéri erdő (Mohács, Duna). Szén, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x40 cm. Hátoldalán Antikart (Kosári Aurél), Pécs raglapjával.
2340644
10259
427
Kolosváry Bálint (1928-): Présházak. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 8×19,5 cm 2676688
10260
427
19000
Kovács Attila (1938-2017): 26. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
2554694
10261
427
600
2539747
10262
427
2726361
10263
427
24000
Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 49x38,5 cm
2705198
10264
427
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
2459098
10265
427
24000
2707526
10267
427
95000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF