Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2620131
10243
427
9500
Kézdi Kovács László (1864-1942): Nagybecskereki temető, 1890. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelezve balra lent. 31×24 cm 2620172
10244
427
Kézdi Kovács László (1864-1942): Harangláb, 1892. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23,5×16,5 cm
2693942
10245
427
Kézdi Kovács László (1864-1942): Káposztásmegyer, 1885. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, Kézdi Kovács László autográf feliratával és datálásával jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka. Lapszéli szakadással. 16,5×10,5 cm.
2604477
10246
427
14000
2705827
10247
427
30000
Király János (?-?): Barcs - Pilicai részlet. Pasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága 1930-40 körüli kiállítási raglapjával. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 46x61 cm
2733321
10248
427
Kis Péter: Győr, Karmelita templom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 11x12 cm 2732287
10249
427
Kiss Attila (1941-): 7 db női portré tanulmány. Filctoll, tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, 9x9 és 16x24 cm között
2732282
10250
427
2732260
10251
427
2732264
10252
427
2732267
10253
427
2728959
10254
427
Kiss Zoltán: Népviselet, rézkarc, papír, jelzett. 18x21 cm Feltekerve Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF