Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Kézdi Kovács László (1864-1942): Nagybecskereki temető, 1890. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelezve balra lent. 31×24 cm
10243.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kézdi Kovács László (1864-1942): Harangláb, 1892. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23,5×16,5 cm
10244.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézdi Kovács László (1864-1942): Káposztásmegyer, 1885. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, Kézdi Kovács László autográf feliratával és datálásával jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka. Lapszéli szakadással. 16,5×10,5 cm.
10245.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10246.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Király János (?-?): Barcs - Pilicai részlet. Pasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága 1930-40 körüli kiállítási raglapjával. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 46x61 cm
10247.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kis Péter: Győr, Karmelita templom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 11x12 cm
10248.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Attila (1941-): 7 db női portré tanulmány. Filctoll, tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, 9x9 és 16x24 cm között
10249.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10250.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

10252.

Rufpreis:
3 000 HUF

10253.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kiss Zoltán: Népviselet, rézkarc, papír, jelzett. 18x21 cm Feltekerve
10254.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF