Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Kassák Lajos: Metszet, 1923. Szitanyomat, papír. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 39x39 cm
10231.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kastaly István (1892-1991): Szurdok (Eger környéke?). Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 26,5x36,5 cm
10232.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kántor Andor (1901-1990): Csendélet, 1933. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 60x47,5 cm
10233.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kengyel Zoltán (1932-1989): Dáliák. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben.12x35,5 cm
10234.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kerekes József (1892-1938): Balaton. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, fakeretben, 29×49 cm
10235.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kerekes Károly (?-): Első havasi alkonyat (Székelyhidi táj), 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 24,5x42 cm
10236.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1940 körüli címkéjével. 40x32 cm
10237.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kéri Imre (1945-): Reggel, 1969. Hidegtű, mezzotinto, papír, jelzett. Lap széle foltos és kissé sérült. 38x26 cm
10238.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Női alak, 1969. Hidegtű, vegyes technika papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 38x26,5 cm
10239.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Ülő alak, 1969. Hidegtű, papír, jelzett. 22,5x16 cm
10240.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kéri Imre (1945- ): "Balatonfüred, Gombás kúria". Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 29,5x39,5 cm
10241.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Férfi portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 51×37 cm.
10242.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF