Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2729221
10231
427
Kassák Lajos: Metszet, 1923. Szitanyomat, papír. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 39x39 cm 2729346
10232
427
28000
Kastaly István (1892-1991): Szurdok (Eger környéke?). Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 26,5x36,5 cm 2726346
10233
427
34000
Kántor Andor (1901-1990): Csendélet, 1933. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 60x47,5 cm 2729342
10234
427
Kengyel Zoltán (1932-1989): Dáliák. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben.12x35,5 cm 2730363
10235
427
36000
Kerekes József (1892-1938): Balaton. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, fakeretben, 29×49 cm
2733508
10236
427
Kerekes Károly (?-): Első havasi alkonyat (Székelyhidi táj), 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 24,5x42 cm
2694575
10237
427
30000
Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1940 körüli címkéjével. 40x32 cm
2732297
10238
427
Kéri Imre (1945-): Reggel, 1969. Hidegtű, mezzotinto, papír, jelzett. Lap széle foltos és kissé sérült. 38x26 cm 2732299
10239
427
Kéri Imre (1945-): Női alak, 1969. Hidegtű, vegyes technika papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 38x26,5 cm 2732317
10240
427
Kéri Imre (1945-): Ülő alak, 1969. Hidegtű, papír, jelzett. 22,5x16 cm 2735281
10241
427
Kéri Imre (1945- ): "Balatonfüred, Gombás kúria". Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 29,5x39,5 cm
2604511
10242
427
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Férfi portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 51×37 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF