Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10316.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm
10317.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Molnár Béla (1904-1971): Újvidék. Rézkarc, papír, jelzett, 20x20 cm
10318.

Rufpreis:
2 400 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Két sas. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×25 cm
10319.

Rufpreis:
8 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Terasz. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XV számozással. Üvegezett fakeretben, 22,5×18,5 cm
10320.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Család. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 8/50. Lapszéli egészen apró foltokkal, sérülésekkel. 50x35 cm
10321.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Molnár Gabriella(1940-): Dürer. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, lap jobb alsó sarkában halvány, apró folttal, d: 13,5 cm
10322.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Este a Duna partján. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29,5 cm
10323.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 37/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 50x35 cm
10324.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Molnár Iscsu István (1947- ): Meseszünet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/XV), saját kezű ajándékozási sorokkal, a lap széle sérült, 29,5x24 cm.
10325.

Rufpreis:
6 000 HUF

Moskál Tibor (1930-): Keszthely, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, paszpartuban, 11x13,5 cm
10326.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moskál Tibor (1930-): Halászbárka a Dunán. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott, 15x19 cm
10327.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF