Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2151024
10316
427
3800
Mohr, Dietrich (1924-): . Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 24x17 cm. 2729631
10317
427
19000
Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm 2705227
10318
427
Molnár Béla (1904-1971): Újvidék. Rézkarc, papír, jelzett, 20x20 cm
2731921
10319
427
Molnár C. Pál (1894-1981): Két sas. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×25 cm 2733519
10320
427
Molnár Gabriella (1940-): Terasz. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XV számozással. Üvegezett fakeretben, 22,5×18,5 cm
2735042
10321
427
Molnár Gabriella (1940-): Család. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 8/50. Lapszéli egészen apró foltokkal, sérülésekkel. 50x35 cm 997260
10322
427
Molnár Gabriella(1940-): Dürer. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, lap jobb alsó sarkában halvány, apró folttal, d: 13,5 cm 2705225
10323
427
Molnár Gabriella (1940-): Este a Duna partján. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29,5 cm
2735041
10324
427
Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 37/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 50x35 cm
2708840
10325
427
Molnár Iscsu István (1947- ): Meseszünet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/XV), saját kezű ajándékozási sorokkal, a lap széle sérült, 29,5x24 cm.
2729048
10326
427
Moskál Tibor (1930-): Keszthely, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, paszpartuban, 11x13,5 cm
2728377
10327
427
Moskál Tibor (1930-): Halászbárka a Dunán. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott, 15x19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF