Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10304.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Márk Lajos (1867-1940): Hölgy portréja. Olaj, fa, jelezve jobbra fent, fakeretben, 35×26 cm
10305.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Marosán Gyula (1915-2003): Zebegény. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Vetemedett. Apró sérülésekkel a szélén. Hátoldala foltos. 49×59,5 cm
10306.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Márton Lajos (1891-1953): Cserkész hal főző. Vegyes technika, papír, jelzett, dedikált a hátoldalon. 6x17 cm
10307.

Rufpreis:
8 000 HUF

10308.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel jelzett. 33x21 cm
10309.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Mermeze Nóra (1938-): TV adótorony (Buda). Rézkarc, papír, Jelzett. 20x30,5 cm
10310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mermeze Nóra (1938-): Májusi délután. Rézkarc, papír, Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm
10311.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm
10312.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mészáros Lajos (1925-1971): Téli táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10313.

Rufpreis:
3 000 HUF

Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 75/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Egyik sarkán képet nem érő gyűrődéssel. 76x56 cm / one corner creased
10314.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 112/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Egyik sarkán képet nem érő gyűrődéssel. 76x56 cm / one corner creased
10315.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF