Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2733816
10304
427
50000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed 2727787
10305
427
40000
Márk Lajos (1867-1940): Hölgy portréja. Olaj, fa, jelezve jobbra fent, fakeretben, 35×26 cm 2706239
10306
427
36000
Marosán Gyula (1915-2003): Zebegény. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Vetemedett. Apró sérülésekkel a szélén. Hátoldala foltos. 49×59,5 cm
2725609
10307
427
Márton Lajos (1891-1953): Cserkész hal főző. Vegyes technika, papír, jelzett, dedikált a hátoldalon. 6x17 cm 2518988
10308
427
2680326
10309
427
6500
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel jelzett. 33x21 cm 2705246
10310
427
Mermeze Nóra (1938-): TV adótorony (Buda). Rézkarc, papír, Jelzett. 20x30,5 cm 2712921
10311
427
Mermeze Nóra (1938-): Májusi délután. Rézkarc, papír, Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm
2374682
10312
427
Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm 2733822
10313
427
Mészáros Lajos (1925-1971): Téli táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm
2735100
10314
427
Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 75/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Egyik sarkán képet nem érő gyűrődéssel. 76x56 cm / one corner creased 2735062
10315
427
Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 112/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Egyik sarkán képet nem érő gyűrődéssel. 76x56 cm / one corner creased Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF