Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2725491
10472
427
Szelle Kálmán (1890-1977): Mediterrán vidék. Akvarell, papír, jelzett, 30x23 cm 2725667
10473
427
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni részlet (háttérben a régi Erzsébet híd). Akvatinta, papír, jelzett, Üvegezett fakeretben, 21x28 cm 2724648
10474
427
Szepesi Andor (1954-): Akt. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×70 cm
2735745
10475
427
Szilágyi Elek (1933-): Halászok. Fametszet, papír. Jelzett. Sérült. 24x25 cm
2694576
10476
427
Szilvásy Margit (1898-1977): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38,5×28,5 cm
2706042
10477
427
2727138
10478
427
Szőnyi István (1894-1960): Tanya rézkarc, papír, jelzett. 16x23 cm 2731778
10479
427
Szőnyi István (1894-1960) : rézkarc, jelzett, üvegezett keretben 8x7 cm 2637398
10480
427
Szőnyi Jenő (1902-?): Vázlatfüzete 9 rajzzal. Tus, papír, jelzett, 17x13 cm
2470602
10481
427
Szyksznian Wanda (1948-): Szerelmesek (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm 2732550
10482
427
Tápai Nóra (1955- ): Ősz, 2001. Computergrafika, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 30,5x36 cm 2661206
10483
427
Tibai Takács János (1876 - 1943): Virágcsendélet. Jelzett . Akvarell, papír. 49x39cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF