Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Tibai Takács János (1876 - 1943): Őszi táj. Jelzett . Akvarell, papír. 39x50m
10484.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Gellérthegy utca (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 15×22 cm
10485.

Rufpreis:
5 000 HUF

1906 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Koronaherceg (Petőfi Sándor) utca Litográfia. Papír. 18x14 cm
10486.

Rufpreis:
3 000 HUF

1906 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. VIII. Az Alföldi és a Népszínház utca sarka Lithográfia. Papír. 24x16 cm
10487.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Budapest Haltér Lithográfia. Papír. 16x19 cm
10488.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Duna utca Budapest Haltér Litográfia. Papír. 15x13 cm
10489.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm
10490.

Rufpreis:
3 000 HUF

Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével, amely szerint szerepelt a művész 1985-ben, a győri Képcsarnokban rendezett kiállításán. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm
10491.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tordai Székely Mihály (1890-1940): Korsós lány. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 75x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10492.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Tóth Ferenc (1921-2006): Don Quijote. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20x13,5 cm
10493.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Tóth Gábor (?-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×32 cm
10494.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóth Gábor (?-): Női ülő akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×32 cm
10495.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF