Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2661208
10484
427
Tibai Takács János (1876 - 1943): Őszi táj. Jelzett . Akvarell, papír. 39x50m
2724069
10485
427
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Gellérthegy utca (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 15×22 cm 2669585
10486
427
1906 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Koronaherceg (Petőfi Sándor) utca Litográfia. Papír. 18x14 cm
2669529
10487
427
1906 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. VIII. Az Alföldi és a Népszínház utca sarka Lithográfia. Papír. 24x16 cm
2669507
10488
427
cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Budapest Haltér Lithográfia. Papír. 16x19 cm 2669596
10489
427
cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Duna utca Budapest Haltér Litográfia. Papír. 15x13 cm
2503972
10490
427
Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm
2647358
10491
427
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével, amely szerint szerepelt a művész 1985-ben, a győri Képcsarnokban rendezett kiállításán. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm
2727115
10492
427
30000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Korsós lány. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 75x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2729750
10493
427
8500
Tóth Ferenc (1921-2006): Don Quijote. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20x13,5 cm
2729635
10494
427
Tóth Gábor (?-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×32 cm
2729636
10495
427
Tóth Gábor (?-): Női ülő akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF