Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Szász Endre (1926-2003): Poszeidón, a tenger istene (cca 1970), toll, papír, jelzés nélkül, a művész hagyatékából, 7×8,5 cm
10460.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): A zilált hajú nő. Szitanyomat, papír, jelzett, (A/E), Üvegezett alumínium keretben, 29,5x41,5 cm
10461.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

10462.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szász Károly István (1909-1979): Tus, papír. Jelzett. 28x42 cm
10463.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász Károly István (1909-1979): Fej. Vegyes technika, papír. Jelzett. 44x24,5 cm
10464.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Tarka csokor. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10465.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

Szécsi Magda (1958-): Kalligráfia (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm
10466.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szegvári Károly (1920-2002): Favágók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 50x80 cm
10467.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szeift Béla (1944-2012): Lény (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29×20 cm. Plexiüvegezett fakeretben, plexi sérült.
10468.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szeift Béla (1944-2012): Búsképű lovag, 2008. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 58,5x41 cm
10469.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
10

Szelestey László (1939-1991): Jelenet, 1968. Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 35x21 cm
10470.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
10471.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF