Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734004
10460
427
Szász Endre (1926-2003): Poszeidón, a tenger istene (cca 1970), toll, papír, jelzés nélkül, a művész hagyatékából, 7×8,5 cm 2704094
10461
427
Szász Endre (1926-2003): A zilált hajú nő. Szitanyomat, papír, jelzett, (A/E), Üvegezett alumínium keretben, 29,5x41,5 cm 2705994
10462
427
2669947
10463
427
Szász Károly István (1909-1979): Tus, papír. Jelzett. 28x42 cm
2704727
10464
427
4800
Szász Károly István (1909-1979): Fej. Vegyes technika, papír. Jelzett. 44x24,5 cm 2732558
10465
427
Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Tarka csokor. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm 2623109
10466
427
Szécsi Magda (1958-): Kalligráfia (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm
2727756
10467
427
28000
Szegvári Károly (1920-2002): Favágók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 50x80 cm
2689340
10468
427
11000
Szeift Béla (1944-2012): Lény (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29×20 cm. Plexiüvegezett fakeretben, plexi sérült.
2734692
10469
427
14000
Szeift Béla (1944-2012): Búsképű lovag, 2008. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 58,5x41 cm 2732320
10470
427
Szelestey László (1939-1991): Jelenet, 1968. Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 35x21 cm
2732324
10471
427
Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF