Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2731938
10376
427
Prihoda István (1891-1965): Ádám és Éva. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (33/150), paszpartuban, lap széle sérült, hátoldala kissé foltos, 22×19 cm 2735047
10377
427
Prutkay Péter (1947-2022): Játék, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 12/50. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 22x19 cm 2729651
10378
427
14000
Psik Lajos (1898-1974): Napnyugta a Balatonon, 1950. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 39x32 cm
2727119
10379
427
Puja Rezső (?- ): Őszi táj, 1998. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 50x35,5 cm 2727121
10380
427
Puja Rezső (?- ): Lovak, 1998. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 35x50 cm
2727125
10381
427
Puja Rezső (?- ): Az ősz színei. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 50x75 cm
2727129
10382
427
14000
Puja Rezső (?- ): Táj. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 70x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2566145
10383
427
Pupler Ágnes (1974-): Szerelmesek. Akril, vászon. Jelzett. 50x50 cm
2543568
10384
427
Pupler Ágnes (1974-): Kék akt. Akril, vászon. Jelzett. 58x24,5 cm
2704106
10385
427
Puskás Imre (1933 - ): Esteledik. Olaj, farost, jelzett kopott fakeretben, 35x65cm 2660009
10386
427
110000
Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Naturaleza 3, 2003. Olaj, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 90×70 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecuadorian painter: Naturaleza 3, 2003. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 90×70 cm
2704586
10387
427
5500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF