Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Prihoda István (1891-1965): Ádám és Éva. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (33/150), paszpartuban, lap széle sérült, hátoldala kissé foltos, 22×19 cm
10376.

Rufpreis:
6 000 HUF

Prutkay Péter (1947-2022): Játék, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 12/50. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 22x19 cm
10377.

Rufpreis:
6 000 HUF

Psik Lajos (1898-1974): Napnyugta a Balatonon, 1950. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 39x32 cm
10378.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Puja Rezső (?- ): Őszi táj, 1998. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 50x35,5 cm
10379.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Puja Rezső (?- ): Lovak, 1998. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 35x50 cm
10380.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Puja Rezső (?- ): Az ősz színei. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 50x75 cm
10381.

Rufpreis:
12 000 HUF

Puja Rezső (?- ): Táj. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 70x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10382.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10383.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10384.

Rufpreis:
8 000 HUF

Puskás Imre (1933 - ): Esteledik. Olaj, farost, jelzett kopott fakeretben, 35x65cm
10385.

Rufpreis:
10 000 HUF
28

Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Naturaleza 3, 2003. Olaj, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 90×70 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecuadorian painter: Naturaleza 3, 2003. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 90×70 cm
10386.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10387.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF