Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704604
10388
427
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x28,5 cm 2543577
10389
427
24000
2727167
10390
427
42000
Rác András (1926-2013): Fekete-fehér. Hidegzománc, farost, jelezve jobbra lent (halványan), fakeretben, 30×49 cm 2725701
10391
427
Radó Ernő (?-?): Szecessziós emléklap női alakkal és virágokkal, 1906. Tus, ceruza, papír, jelzett, törésnyomokkal, 18x11 cm 2728342
10392
427
Raszler Károly (1925-2005): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett. 5×7,5 cm 2735067
10393
427
Raszler Károly (1925-2005): Vadgesztenye, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 26/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 46x37,5 cm
2723682
10394
427
38000
Reich Károly (1922-1988): Királylány, mese illusztráció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×15 cm 2703547
10395
427
32000
Reich Károly (1922-1988): Hóapó, mese illusztráció. Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán BÁV címkéjén feliratozott. Üvegezett fakeretben, 20×8 cm 2661219
10396
427
80000
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak. Olaj, vászon. Hátoldalon: Fecit 1923. Restaurált. Jelezve balra lent. 50x60cm 2730570
10397
427
Réti Mátyás (1922-2002): Városliget. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 71/100. Üvegezett fakeretben. 24x32 cm 2733825
10398
427
3800
Réti Mátyás (1922-2002): Erdő. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×36 cm 2730780
10399
427
Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 38×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF