Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Pekáry István (1905-1981): Leánykérés - magyar népviselet Rézkarc, merített papír. Jelzett. üdvözlőlap, 1930-40 körül. 13x10 cm
10364.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Péter Ágnes (1949-): Speed II., 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány e.a. jelzéssel. 67x99 cm. / Péter Ágnes Péter (1949-): Speed II., 1997. Screenprint on paper, signed, artist's proof e.a.., 67x99 cm.
10365.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Stanislas Pierret (?-): A várakozás. Monotípia, papír, jelzés nélkül. Kiállítva és reprodukálva: Elmegyek, elmegyek...! Stanislas Pierret alkotásai. 2004, katalógus, 15. oldal. A tétel részét képezi a katalógus. Paszpartuban, 24,5x20 cm. Apró felületi sérüléssel. / monotype on paper, unsigned, reproduced in a catalogue which is part of thsi lot
10366.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Piroska János (1894-1987): Behordás. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 18,5×24,5 cm
10367.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pollacsek Kálmán (1959-): Banánkosár-zölddel, 1999. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. Foltos Lap alján szakadással. 57,5x40 cm
10368.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pollacsek Kálmán (1959-): Kék víz, 1999. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 43/50. Foltos Lap alján szakadással. 40x59 cm
10369.

Rufpreis:
5 000 HUF

Póka György (1944 - ): Horgász. Linómetszet, papír. Jelzett, 18x21 cm
10370.

Rufpreis:
4 000 HUF

Póka György (1944 - ): Filodendron. Linómetszet, papír. Jelzett, 15x14 cm
10371.

Rufpreis:
4 000 HUF

Póka György (1944 - ): Csőszház, l inómetszet, papír, jelzett, feltekerve, 38x27 cm
10372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Póka György (1944 - ): Csőszház, l inómetszet, papír, jelzett, feltekerve, az egyik széle foltos, 31,5x44 cm
10373.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pravotinszky Lajos (1880-1932): Tanya. Színes rézkarc, papír. Kissé sérült (törésnyomokkal). 28x22 cm
10374.

Rufpreis:
2 400 HUF

Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 25x32 cm
10375.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF