Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2733813
10364
427
36000
Pekáry István (1905-1981): Leánykérés - magyar népviselet Rézkarc, merített papír. Jelzett. üdvözlőlap, 1930-40 körül. 13x10 cm
2680204
10365
427
15000
Péter Ágnes (1949-): Speed II., 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány e.a. jelzéssel. 67x99 cm. / Péter Ágnes Péter (1949-): Speed II., 1997. Screenprint on paper, signed, artist's proof e.a.., 67x99 cm.
2650566
10366
427
22000
Stanislas Pierret (?-): A várakozás. Monotípia, papír, jelzés nélkül. Kiállítva és reprodukálva: Elmegyek, elmegyek...! Stanislas Pierret alkotásai. 2004, katalógus, 15. oldal. A tétel részét képezi a katalógus. Paszpartuban, 24,5x20 cm. Apró felületi sérüléssel. / monotype on paper, unsigned, reproduced in a catalogue which is part of thsi lot
2724298
10367
427
Piroska János (1894-1987): Behordás. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 18,5×24,5 cm 2735059
10368
427
Pollacsek Kálmán (1959-): Banánkosár-zölddel, 1999. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. Foltos Lap alján szakadással. 57,5x40 cm
2735064
10369
427
Pollacsek Kálmán (1959-): Kék víz, 1999. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 43/50. Foltos Lap alján szakadással. 40x59 cm
2722825
10370
427
Póka György (1944 - ): Horgász. Linómetszet, papír. Jelzett, 18x21 cm
2722824
10371
427
Póka György (1944 - ): Filodendron. Linómetszet, papír. Jelzett, 15x14 cm 2735348
10372
427
Póka György (1944 - ): Csőszház, l inómetszet, papír, jelzett, feltekerve, 38x27 cm 2735364
10373
427
Póka György (1944 - ): Csőszház, l inómetszet, papír, jelzett, feltekerve, az egyik széle foltos, 31,5x44 cm
2735809
10374
427
Pravotinszky Lajos (1880-1932): Tanya. Színes rézkarc, papír. Kissé sérült (törésnyomokkal). 28x22 cm
2705329
10375
427
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 25x32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF