Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Hornyik Zoltán (1960-): Ladik. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×30 cm
10194.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hornyik Zoltán (1960-): Pirkadat (Balatoni kikötő). Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×30 cm
10195.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

Horváth G. Andor (1876-1966): Hírek. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 42×25 cm
10196.

Rufpreis:
12 000 HUF

Horváth Mária (?-): Illusztráció a Dancing Turtle c. könyvből. Ofszet nyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 28×42 cm
10197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Humayer Oszkár (?-?), működött a XX. sz. elején: 2 db csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 16x11cm
10198.

Rufpreis:
4 000 HUF

id. Imre István (1918-1983): Vár. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (92/100). 49x58 cm
10199.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10200.

Rufpreis:
2 000 HUF

10201.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Illés Árpád (1908-1980): Angyal (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/100. Lap alján Illés Árpád autográf ajándékozási soraival. Lapszéli apró sérülésekkel 15x6 cm
10202.

Rufpreis:
1 600 HUF

Imreh Zsigmond (1900-1965): Falu a völgyben. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 40x50 cm.
10203.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm
10204.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

ifj. Iván Szilárd (1955-): Kirándulók. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×33 cm
10205.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF