Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2729628
10194
427
Hornyik Zoltán (1960-): Ladik. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×30 cm 2729629
10195
427
Hornyik Zoltán (1960-): Pirkadat (Balatoni kikötő). Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×30 cm 2726399
10196
427
Horváth G. Andor (1876-1966): Hírek. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 42×25 cm 2712931
10197
427
Horváth Mária (?-): Illusztráció a Dancing Turtle c. könyvből. Ofszet nyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 28×42 cm 2725567
10198
427
Humayer Oszkár (?-?), működött a XX. sz. elején: 2 db csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 16x11cm 2729204
10199
427
id. Imre István (1918-1983): Vár. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (92/100). 49x58 cm 2188820
10200
427
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
2404694
10201
427
2680263
10202
427
Illés Árpád (1908-1980): Angyal (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/100. Lap alján Illés Árpád autográf ajándékozási soraival. Lapszéli apró sérülésekkel 15x6 cm
2733632
10203
427
15000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Falu a völgyben. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 40x50 cm. 1751842
10204
427
40000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm
2724649
10205
427
ifj. Iván Szilárd (1955-): Kirándulók. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF