Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Keith Haring (1958-1990): Party. Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 83/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. Tanúsítvánnyal. Képméret 33x42 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10181.

Rufpreis:
10 000 HUF
25

10183.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Hásznyuk László (1939- ): Téli ház. Akvarell, papír, jelzett. Sérült paszpartuban. 14x19cm
10184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegedüs Miklós (1949-): Arc. Olaj, falemez. Jelzés nélkül, hátoldalán (kiállítási?) raglapon feliratozott. Fakeretben, 14,5x11,5 cm
10185.

Rufpreis:
4 000 HUF

Heitler László (1937-2016): 1919-Gyász. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérülésekkel, 32x23 cm
10186.

Rufpreis:
2 400 HUF

10187.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 35x24,5 cm. Lap tetején egészen apró szakadással. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, with a very small tear on the top. 35x24,5 cm.
10188.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herman Lipót (1884-1972): Kirándulók. Olaj, karton, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 25×34 cm
10189.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Hertay Mária (1932-2018): Csokor. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 21/50. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 48x39 cm
10190.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10191.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (23/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (23/40).
10192.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hézső Ferenc (1938-): Sáros föld, 2000. Tempera, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 24×34 cm
10193.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF