Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2628388
10280
427
Laicha Jenő (?-? ): ,,Na jöhet aki mer!". Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 15X10,5cm
2628398
10281
427
Laicha Jenő (?-? ): Szivarozó majmok. Ceruza, tus, papír. Jelzett. 15X10,5cm
2729517
10282
427
Láng Rudolf (1904-1991). Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×17 cm 2729010
10283
427
Láng Rudolf (1904-1991): Sétáló pár. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×13,5 cm 2630029
10284
427
900
Legéndy József (1927-2007): "Előre". Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm 2413623
10285
427
2736000
10286
427
2735043
10287
427
Roy Lichtenstein (1923-1997): Kiss. Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 23/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm 2732327
10288
427
Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm 2732670
10289
427
Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x29 cm
2705214
10290
427
Lukovszky László (1922-1981): Itt születtem én, ezen a tájon. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29,5 cm
2676807
10291
427
19000
Lux Antal (1935-): Csípős rovarok. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '76). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 16,5x22 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF