Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 43x43 cm.
10448.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaulart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x60 cm
10449.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó József (1889-1955): Őszi lombok, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5×50,5 cm.
10450.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Hidi vásár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 13,5x17,5 cm
10451.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szabó Vladimir (1905-1991): Gyógyító víz. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (69/100). 22x30 cm
10452.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: Munkába menet. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 13,5x28,5 cm
10453.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: I. világháborús hadifoglyok. Kréta, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 35x27 cm
10454.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Pál (1953-2015): Lovasok. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán tanulmányrajzok. Hajtva. 70x100 cm
10455.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szalay Pál (1953-2015): Szőke hölgy (erotikus kép). Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18,5x54 cm
10456.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 19,5x26 cm.
10457.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×80 cm
10458.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10459.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF