Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Reinhold Rieger: Fal. Olaj, farost, jelzett. 60x48 cm
10400.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): "Magányos vándor Grieg, játssza Novák József". Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, kis lapszéli sérüléssel, 17x24,5 cm
10401.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10402.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rozanits Tibor (1931-): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült, rézkarc ép. 11,5x12,5 cm
10403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): A helyőrség megtámadja a tüntetőket. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29,5 cm
10404.

Rufpreis:
3 000 HUF

1989 Rózsa Gyula (?-): Halászbástya, Budapest. Nyomat, papír. Jelzett. Kissé foltos. Papírra kasírozva. 11x12 cm.
10405.

Rufpreis:
1 200 HUF

10406.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napfényhullás, 1998. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×65 cm. Dekoratív fakeretben. / Péter Rubint Ávrahám (1958-): Fall of sunlight, 1998. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. 40×65 cm. Framed.
10407.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10408.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 31×41 cm
10409.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sajdik Ferenc (1930-): Megtorlás. Tus, papír, jelzett. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra, hátoldalán feliratozott. Mellékelve a karikatúra fóliára készült másolata. 13x16 cm.
10410.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Samu László (1937 - ): Őszi erdő. Olaj, vászon, keretben, jelzett, 50 x 40 cm
10411.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF