Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2733269
10400
427
Reinhold Rieger: Fal. Olaj, farost, jelzett. 60x48 cm
2724189
10401
427
Rippl-Rónai József (1861-1927): "Magányos vándor Grieg, játssza Novák József". Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, kis lapszéli sérüléssel, 17x24,5 cm 2403917
10402
427
2728353
10403
427
Rozanits Tibor (1931-): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült, rézkarc ép. 11,5x12,5 cm
2705196
10404
427
Rozanits Tibor (1931-): A helyőrség megtámadja a tüntetőket. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29,5 cm
2734429
10405
427
1989 Rózsa Gyula (?-): Halászbástya, Budapest. Nyomat, papír. Jelzett. Kissé foltos. Papírra kasírozva. 11x12 cm.
2689793
10406
427
19000
2726783
10407
427
24000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napfényhullás, 1998. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×65 cm. Dekoratív fakeretben. / Péter Rubint Ávrahám (1958-): Fall of sunlight, 1998. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. 40×65 cm. Framed. 2538724
10408
427
2698659
10409
427
Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 31×41 cm
2715063
10410
427
14000
Sajdik Ferenc (1930-): Megtorlás. Tus, papír, jelzett. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra, hátoldalán feliratozott. Mellékelve a karikatúra fóliára készült másolata. 13x16 cm. 2652361
10411
427
Samu László (1937 - ): Őszi erdő. Olaj, vászon, keretben, jelzett, 50 x 40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF