Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2701597
10508
427
Vadonné Perényi Irén (?-?): Táncosok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
2530990
10509
427
500
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Latinka Sándor. Rézkarc, papír, jelzett. 29,5x19,5 cm 2732754
10510
427
Varga Patrícia Minerva (1963-): Lányka. Tus, papír, jelzett, 30×21 cm
2704065
10512
427
Victor Vasarely (1908-1997): Alagút. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett alumínium keretben. Lapméret: 27x27 cm 2710479
10513
427
17000
Vasarely Victor (1908-1997): Kompozíció. Ofszet, papír, jelzéssel, üvegezett fakeretben, 39×38,5 cm 2727646
10514
427
50000
Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/90), kissé sérült (lap felső részében törésnyomokkal, üvegezett fém keretben, 48x48 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Zebras. Serigraphy on paper, signed and numbered (17/50), slightly damaged. Framed. 48x48 cm cm 2724316
10515
427
26000
Vasarely Victor (1908-1997): Erebus, 1948-54. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 35,5x28,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Erebus, 1948-54. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 35,5x28,5 cm 2607416
10516
427
5500
Végvári Beatrix (1958-): Zóna II.. Szitanyomat, papír, jelzett, próba II. 47x47 cm.
2728310
10517
427
Vén Zoltán (1941-): Berzsenyi Dániel. Ofszet, papír, jelzett. 15x10,5 cm 2478760
10518
427
22000
2728521
10519
427
Veszprémi Endre (1925-2013): Üzem előtt (szocreál életkép). Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
2728524
10520
427
Veszprémi Endre (1925-2013): Vörösmarty Színház, Székesfehérvár. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF