Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10133.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, lapméret: 50×35 cm / screenprint on paper, signed
10134.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 33×17 cm / screenprint on paper, signed
10135.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10136.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció Szitanyomat, papír, jelzett, 40×27 cm / screenprint on paper, signed
10137.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Frankó Pál: Jön a tavasz. Olaj, vászon. Jelzett 32x22 cm Keretben
10138.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Fried Pál (1893-1976): Lovaskocsi. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, 24,5×32,5 cm. Ritka, gyűjtői darab, feltehetően a művész amerikai korszakából.
10139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Füle Mihály (1914-2005): Veszprém. Vasúti híd, viadukt. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×38 cm Feltekerve
10140.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10141.

Rufpreis:
5 000 HUF

Für Emil (1967-): A szomszéd néni, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×58 cm / Pencil and acrylic on paper, signed, framed
10142.

Rufpreis:
12 000 HUF

Für Emil (1967-): Promenade, 2018. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/50). Üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
10143.

Rufpreis:
8 000 HUF

Für Emil (1967-): Halászlé, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42×59 cm / Fish soup. Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse.
10144.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF