Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Bodnár Imre (1959-): Folyóparti vadászat, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. I/XV. 24,5×39 cm. Üvegezett fakeretben.
10061.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bojtor Károly (1933-1999): Hegyek, házak. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm.
10062.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bordás Ferenc (1911-1982): Kerekes kút. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 30x39 cm
10063.

Rufpreis:
3 000 HUF

10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bortnyik Sándor (1893 - 1976): Ház fával és kerekes kúttal. Monotípia (vegyes technika), papír. 23x31cm. Keret nélkül. Jelzett.
10065.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm.
10066.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10067.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Brenner László (1897-): Viharos táj. Vegyes technika, papír, jelzett, 21,5x28 cm
10068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budai Tibor (1946-): Dobó István az egri diadal hőse. Rézkarc, selyem,14x10 cm
10069.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 42x57 cm
10070.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10071.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bukor Tibor (1967-): Horgászcsónak a Tiszánál. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 56x40 cm
10072.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF