Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Banksy: Love rat. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking"szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal. Számozott: 81/150. Képméret: 55x37 cm. Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked
10037.

Rufpreis:
10 000 HUF
50

Banksy: Migrant. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 85/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10038.

Rufpreis:
10 000 HUF
26

Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 65/80. Lap széle kissé foltos. 37×44,5 cm
10039.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Barcza Andrásné (1922-): Magányos őszi fa. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×30 cm
10040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10041.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Barta István (1892-1976): Gesztus. Vegyes technika, papír, jelzett, papírra kasírozva, lap széle kissé sérült, 26×20 cm
10042.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jean-Michel Basquiat (1960-1988): Cím nélkül. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel is jelzett. Számozott: 52/100. Tanúsítvánnyal Lapméret: 70x50 cm, Képméret 45x40 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10043.

Rufpreis:
10 000 HUF
28

10044.

Rufpreis:
2 800 HUF

Piroska Belling: Falusi jelenet. Litográfia, papír, jelzett. 38x54 cm
10045.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bencze László (1907-1992): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, 19x27,5 cm
10046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bencze László (1907-1992): Portré. Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm
10047.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bencze László (1907-1992): "Szabad Élet" TSZ, Székesfehérvár. Rézkarc, papír, jelzett, 17x35,5 cm
10048.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF