Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734556
10037
427
Banksy: Love rat. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking"szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal. Számozott: 81/150. Képméret: 55x37 cm. Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 2735114
10038
427
Banksy: Migrant. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 85/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked 2706723
10039
427
Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 65/80. Lap széle kissé foltos. 37×44,5 cm 2727443
10040
427
Barcza Andrásné (1922-): Magányos őszi fa. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×30 cm
2609133
10041
427
2732769
10042
427
Barta István (1892-1976): Gesztus. Vegyes technika, papír, jelzett, papírra kasírozva, lap széle kissé sérült, 26×20 cm 2735577
10043
427
Jean-Michel Basquiat (1960-1988): Cím nélkül. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel is jelzett. Számozott: 52/100. Tanúsítvánnyal Lapméret: 70x50 cm, Képméret 45x40 cm / Numbered, marked 70x50 cm 2727348
10044
427
Piroska Belling: Nachmittag. Litográfia, papír, jelzett. 38x42 cm 2727353
10045
427
Piroska Belling: Falusi jelenet. Litográfia, papír, jelzett. 38x54 cm 2728567
10046
427
Bencze László (1907-1992): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, 19x27,5 cm 2607154
10047
427
Bencze László (1907-1992): Portré. Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm
2728574
10048
427
Bencze László (1907-1992): "Szabad Élet" TSZ, Székesfehérvár. Rézkarc, papír, jelzett, 17x35,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF