Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2726762
10073
427
Butak András (1948-2021): Kölcsönhatás A. Nyomat, papír, jelzett, számozott (VI/XXV), 12x15 cm 2726772
10074
427
Butak András (1948-2021): Kölcsönhatás. Nyomat, papír, jelzett, számozott (XII/XXV), 10,5x14 cm 2729498
10075
427
Buzás Árpád (1929-2013): Madár. Tűzzománc. Jelzés nélkül, hátoldalán Iparművészeti Vállalat raglapjával. Keretben. 9,5x9,5 cm 2729514
10076
427
Buzás Árpád (1929-2013): Madárka. Tűzzománc. Jelzés nélkül, hátoldalán Iparművészeti Vállalat raglapjával. Keretben. 9,5x9,5 cm 2735110
10077
427
Marc Chagall (1887-1985):. Ofszet- lito, papír, jelzett a nyomaton, "S:P.A.D:M. Paris" szárazpecséttel Aviomar Italia tanúsítvánnyal Számozott:110 /300. Képméret: 36x54 cm. Lap méret 50x70 cm, / Numbered, marked 2731970
10078
427
Conrad Gyula (1877-1959): Enteriőr. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 12x16 cm.
2731971
10079
427
Conrad Gyula (1877-1959): Parasztcsalád. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 16x11 cm.
2726559
10080
427
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Szövőnő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 80×45 cm 2735227
10081
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, kréta, papír, jelzett, lap alján szakadással, 30x35 cm
2735234
10082
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, 30,5x21 cm
2735248
10083
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktmodell. Akvarell, papír, jelzett, 30,5x21 cm 2735254
10084
427
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 30,5x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF