Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2688825
11237
423
Hollóházi női figura. Sárga kendőt kötő nő. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 27,5cm 2688696
11238
423
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyomokkal, m: 29 cm 2667653
11239
423
Hollóházi gyertyatartó pár, matricás porcelán, jelzett, m: 11 cm
2651349
11240
423
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal m:25 cm 2651984
11241
423
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm 2651983
11242
423
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm
2634323
11243
423
Hollóházi Győr címerével ellátott porcelánt matricás jelzett minimális kopással 20cm
2676640
11244
423
Hollóházi porcelán fecsegő lányok, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 2618671
11245
423
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm
2655134
11246
423
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
2602337
11247
423
Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6 személyes
2661186
11248
423
Hollóháza virágmintás, váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF