Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691616
11140
423
120000
cca 1900 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, körpecsétes, jelzett, alig látható gyári hibával az alján. d: 21 cm, m:15 cm 2693334
11141
423
100000
Zsolnay pillangó mintás hat személyes étkészlet, kiegészítőkkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2693305
11142
423
50000
Zsolnay pillangó mintás hat személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2649740
11143
423
Zsolnay eozin mázas emlékplakett, "Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás Budapest 1984.", jelzett, apró kopásnyomokkal, d=10,3cm
2693498
11144
423
48000
Herendi virágmintás padlóváza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 50 cm 2688819
11145
423
Herendi János vitéz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm Tervező: Maugsch Gyula 2693494
11146
423
Locsolkodók hibátlan Herendi porcelán figura / Herend chinaware 26 cm 2592215
11147
423
32000
Capodimonte gitárral udvarló fiú. Kézzel festett, jelzett, biszkvit porcelán, hibátlan. m: 20 cm
2592210
11148
423
32000
Capodimonte ifjú szüretelő pár. Kézzel festett, jelzett, biszkvit porcelán, hibátlan. m: 24 cm
2592222
11149
423
Capodimonte vízhordó lány. Kézzel festett, jelzett, részben biszkvit porcelán, hibátlan. m: 17 cm
2592219
11150
423
Capodimonte hal árus fiú. Kézzel festett, jelzett, részben biszkvit porcelán, hibátlan. m: 24 cm
2686010
11151
423
80000
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF