Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686007
11152
423
24000
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5cm
2688694
11153
423
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, jelzett, d: 24,5cm 2688695
11154
423
2 db Herendi Viktória mintás lapos tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 26cm 2688706
11155
423
Herendi barokkos, Viktória mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, apró sérüléssel, m: 9 cm 2688779
11156
423
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2691581
11157
423
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett, kopott, d: 15 cm 2693453
11158
423
Herendi Viktória mintás, nyuszis, bonbonier, sérült, jelzett, m: 17 cm 2677191
11159
423
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsás fedéllel Kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, kopásnyomokkal. d: 8 cm 2677193
11160
423
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2689868
11161
423
Herendi Rothschild mintás kínáló, áttört porcelán, kézzel festett, kopott, ragasztott, jelzett, 18x18 cm 2599143
11162
423
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2691164
11163
423
11000
Herendi Zova mintás porcelán fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF