Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691151
11164
423
Herendi színes Waldstein mintás porcelán fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm 2688700
11165
423
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm 2688698
11166
423
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm 2688697
11167
423
6 db Herendi kék Apponyi mintás, mokkás csésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2686006
11168
423
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
2691144
11169
423
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. / hold to light
2691336
11170
423
Herendi apró kék mintás leveses tál, citromos fedélllel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2691281
11171
423
Herendi nyeles kiöntő, rózsás fedéllel. Fehér mázas. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 19 cm 2691267
11172
423
Herendi zöld tulipán mintás kávés kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20,5 cm 2691261
11173
423
Herendi apró kék mintás teás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2693473
11174
423
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, talpán csorba, m: 13,5 cm 2693452
11175
423
Herendi virág mintás fali váza, ragasztott, jelzett, m: 16cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF