Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686299
11201
423
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm 2693483
11202
423
Zsolnay Vízhordó nő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, terv: Sinkó, m: 33 cm 2693456
11203
423
Zsolnay furulyázó juhász figura. Kézzel festett, jelzett, furulyája sérült. m: 24,5 cm 2677179
11204
423
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm Tervező: Sinkó András 2690302
11205
423
Zsolnay porcelán kacsapár, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 17 cm 2690299
11206
423
Zsolnay fehér mázas olvasó kisfiú cicával, jelzett (Sinkó András (1901-1976)), kis mázhibákkal, lepattanásokkal, halvány jelzéssel, m: 19 cm 2688702
11207
423
14000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2685994
11208
423
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, sérült, m:11 cm 2618674
11209
423
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm
2613771
11210
423
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm
2693331
11211
423
Zsolnay pillangó mintás teáskanna, cukordoboz és tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2677177
11212
423
Zsolnay vegyes tétel, 6db csészealj, 1 db nagy tányér, 2db süteményes tányér, 1db cukortartó fedele ragasztott, 1db teáskanna, kopásokkal, apró lepattanással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF