Porzellan

Zahl der Lose: 267

11213.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay retró pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 36x26 cm
11214.

Rufpreis:
1 800 HUF

11215.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm
11216.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm
11217.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán teás készlet 6 személyes, egy csészealj hiánnyal. Matricás, jelzett, kopásokkal
11218.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alul a mázon kisebb javítással, m: 14 cm
11219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm
11220.

Rufpreis:
6 000 HUF

11221.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11222.

Rufpreis:
12 000 HUF

11223.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm.
11224.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF