Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644778
11213
423
2692022
11214
423
Zsolnay retró pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 36x26 cm 2564522
11215
423
2688782
11216
423
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2686954
11217
423
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2675957
11218
423
Zsolnay porcelán teás készlet 6 személyes, egy csészealj hiánnyal. Matricás, jelzett, kopásokkal 2653563
11219
423
Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alul a mázon kisebb javítással, m: 14 cm
2661190
11220
423
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm
2661192
11221
423
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm 2567449
11222
423
2567450
11223
423
2688824
11224
423
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF