Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2661189
11249
423
Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm
2582090
11250
423
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
2693466
11251
423
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 2623410
11252
423
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2652947
11253
423
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2652948
11254
423
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, kopott, m: 22 cm 2652933
11255
423
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2651387
11256
423
Aquincumi porcelán matyó fiú, kézzel festett, jelzett, festékkopással, m: 25 cm 2688085
11257
423
Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2688820
11258
423
Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2564531
11259
423
2689621
11260
423
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF