Porzellan

Zahl der Lose: 267

11261.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh Orion porcelán csésze, aranyozott, jelzett, szép állapotban, 5db.
11262.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm
11263.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11264.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal.
11265.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11266.

Rufpreis:
12 000 HUF

Puttós váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19cm
11267.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, jelzés nélkül 36x14 cm
11268.

Rufpreis:
4 000 HUF

2db osztrák, festett terrakotta falikép, jelzés nélkül, kopott, 17x17cm
11269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm
11270.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm
11271.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rokokó jelenetes figurális dísz, 2db, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:24cm
11272.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF