Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2466424
11261
423
2655144
11262
423
Cseh Orion porcelán csésze, aranyozott, jelzett, szép állapotban, 5db. 2523940
11263
423
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm 2523950
11264
423
14000
2523946
11265
423
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2461974
11266
423
2620514
11267
423
15000
Puttós váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19cm
2620389
11268
423
Porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, jelzés nélkül 36x14 cm 2569053
11269
423
2db osztrák, festett terrakotta falikép, jelzés nélkül, kopott, 17x17cm 2533012
11270
423
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm
2575504
11271
423
Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm
2592479
11272
423
Rokokó jelenetes figurális dísz, 2db, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:24cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF