Porzellan

Zahl der Lose: 267

Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm
11333.

Rufpreis:
2 000 HUF

Luneville francia fajansz tányér, 2db, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm
11334.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett, kopott, m:27cm
11335.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Boch Freres belga, fajansz tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 30x20cm
11336.

Rufpreis:
1 600 HUF

Német figurális mustártartó, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m: 10 cm
11337.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mitológia jelenetes bonbonier, porcelán, kopott, jelzett d: 8 cm
11338.

Rufpreis:
1 600 HUF

11339.

Rufpreis:
2 000 HUF

11340.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.
11341.

Rufpreis:
1 000 HUF

Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm
11342.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

11343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm
11344.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF