Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2592525
11333
423
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm
2592531
11334
423
Luneville francia fajansz tányér, 2db, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm 2592528
11335
423
Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett, kopott, m:27cm 2620518
11336
423
Boch Freres belga, fajansz tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 30x20cm 2620385
11337
423
Német figurális mustártartó, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m: 10 cm 2620392
11338
423
Mitológia jelenetes bonbonier, porcelán, kopott, jelzett d: 8 cm
2424077
11339
423
2582103
11340
423
Kóreai kobaltkék teás készlet, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
2651415
11341
423
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott. 2561486
11342
423
500
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm 2651411
11343
423
Alba Júlia retró porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, lepattanásokkal. m: 37cm 2580784
11344
423
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF