Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2554880
11309
423
2603027
11310
423
2675090
11311
423
3800
Capodimonte bonbonier plasztikus rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanásokkal, d: 11 cm 2693283
11312
423
Körmöcbányai virágos fajansz dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel, d: 26 cm 2675858
11313
423
Kínai porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, m: 32 cm 2675836
11314
423
Royal Copenhagen karácsony 1969-1982, dísztányér, 3 db, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2675765
11315
423
Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
2691669
11316
423
11000
Werara fajansz bólés edény német várakat ábrázoló dekorral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, fedél nélkül. d: 24 cm, m: 18 cm 2589217
11317
423
Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm
2655161
11318
423
Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm
2634512
11319
423
3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm
2597992
11320
423
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF