Porzellan

Zahl der Lose: 267

11309.

Rufpreis:
8 000 HUF

11310.

Rufpreis:
6 000 HUF

Capodimonte bonbonier plasztikus rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanásokkal, d: 11 cm
11311.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Körmöcbányai virágos fajansz dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel, d: 26 cm
11312.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, m: 32 cm
11313.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Copenhagen karácsony 1969-1982, dísztányér, 3 db, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11314.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11315.

Rufpreis:
10 000 HUF

Werara fajansz bólés edény német várakat ábrázoló dekorral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, fedél nélkül. d: 24 cm, m: 18 cm
11316.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm
11317.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm
11318.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm
11319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm
11320.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF