Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642824
11381
423
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Bognbár, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, sérült, m: 22 cm
2677182
11382
423
2677298
11383
423
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
2644199
11384
423
Bavaria német teáscsésze, matricás jelzett, 1940 körül. 2603024
11385
423
Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm
2603021
11386
423
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül.
2603023
11387
423
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
2486638
11388
423
2549804
11389
423
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm 2318716
11390
423
2603025
11391
423
Pagnossini olasz fajansz pohár, 6db, tehenekkel díszítve, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm
2616399
11392
423
4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF