Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580354
11345
423
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2580700
11346
423
2580429
11347
423
Bassano Italy porcelán rózsás fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. 24 cm 2585209
11348
423
Bavaria teás kanna. Matricás, jelzett, hibátlan. 27 cm 2685920
11349
423
Régi népi komacsésze, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, kézzel festett porcelán, m: 6,5 cm
2685985
11350
423
Apátfalva jelzett népi tányér, Katicza névvel, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22cm 2686074
11351
423
Wallendorf porcelán váza, matricás, Berlin látványosságaival díszítve, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2686612
11352
423
4 db matricás porcelán tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm
2686613
11353
423
Kék porcelán virág, jelzett, 10x7cm, apró lepattanásokkal 2686614
11354
423
Edelstein Bavaria porcelán teás csésze, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül. 2686616
11355
423
Kínai porcelán szerencse figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2686618
11356
423
Sorau Carstens porcelán teáscsésze, 1930 körül, jelzett, kopásnyomokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF