Porzellan

Zahl der Lose: 267

Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
11345.

Rufpreis:
3 000 HUF

11346.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bassano Italy porcelán rózsás fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. 24 cm
11347.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bavaria teás kanna. Matricás, jelzett, hibátlan. 27 cm
11348.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi népi komacsésze, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, kézzel festett porcelán, m: 6,5 cm
11349.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apátfalva jelzett népi tányér, Katicza névvel, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22cm
11350.

Rufpreis:
2 400 HUF
25

Wallendorf porcelán váza, matricás, Berlin látványosságaival díszítve, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11351.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db matricás porcelán tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm
11352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kék porcelán virág, jelzett, 10x7cm, apró lepattanásokkal
11353.

Rufpreis:
2 000 HUF

Edelstein Bavaria porcelán teás csésze, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül.
11354.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai porcelán szerencse figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sorau Carstens porcelán teáscsésze, 1930 körül, jelzett, kopásnyomokkal.
11356.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF