Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686620
11357
423
Kutyafigura, irizáló porcelán, jelzés nélkül, fejénél ismeretlen funkciójú rész, apró lepattanás, m: 11 cm 2686622
11358
423
4 darabos retro porcelán tétel, részben jelzett, váza, csésze, kopásnyomokkal, m: 6-20 cm
2686624
11359
423
3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm
2686625
11360
423
Szecessziós teáscsésze, mázrepedéssel, kopásnyomokkal, jelzés nélkül.
2686627
11361
423
Szecessziós mokkás csésze, kopásnyomokkal, jelzés nélkül. 2686956
11362
423
Kínai szószos készlet, 2db porcelán tálka, lakkozott tálca, 30x18 cm
2686955
11363
423
Szecessziós fajansz tortatál, jelzés nélkül, csorbával, m: 13 cm, d: 25 cm 2687293
11364
423
Alba Julia retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, 1970 körül, m: 11,5 cm 2687631
11365
423
Bavaria kancsó, porcelán, jelzett, sérült, kopott m: 21 cm
2688951
11366
423
4db angol fajansz tányér, jelzett, d: 14 cm
2689762
11367
423
Máriaremetei emlék tejkiöntő, porcelán, kopott, jelzett, m: 6,5cm 2689759
11368
423
Gödöllői emlék bögre, jelzés nélkül, kopott, 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF