Porzellan

Zahl der Lose: 267

Kutyafigura, irizáló porcelán, jelzés nélkül, fejénél ismeretlen funkciójú rész, apró lepattanás, m: 11 cm
11357.

Rufpreis:
2 000 HUF

11358.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm
11359.

Rufpreis:
3 000 HUF

11360.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós mokkás csésze, kopásnyomokkal, jelzés nélkül.
11361.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai szószos készlet, 2db porcelán tálka, lakkozott tálca, 30x18 cm
11362.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecessziós fajansz tortatál, jelzés nélkül, csorbával, m: 13 cm, d: 25 cm
11363.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Alba Julia retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, 1970 körül, m: 11,5 cm
11364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria kancsó, porcelán, jelzett, sérült, kopott m: 21 cm
11365.

Rufpreis:
1 600 HUF

4db angol fajansz tányér, jelzett, d: 14 cm
11366.

Rufpreis:
5 000 HUF

Máriaremetei emlék tejkiöntő, porcelán, kopott, jelzett, m: 6,5cm
11367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gödöllői emlék bögre, jelzés nélkül, kopott, 10 cm
11368.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF