Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612624
11393
423
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:23cm 2612625
11394
423
Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
2675242
11395
423
3 db különféle porcelán kiöntő (Villeroy & Boch, Winterling, Colbitz). Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan/minimális kopással, m: 8-14 cm 2693476
11396
423
Vegyes porcelán tétel, 7db, részben jelzett: Zsolnay, Hollóházi, Herend, stb. Kopásnyomokkal, m: 2,5-9cm 2693782
11397
423
Haas & Czjzek virágmintás porcelán köretes tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 27,5 cm
2693805
11398
423
Zsolnay virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 23 cm
2693788
11399
423
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm
2693796
11400
423
Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm
2690612
11401
423
Johann Christoph Friedrich Schiller porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, minimális gyártási repedés, m: 16,5 cm
2691222
11402
423
Meisseni porcelán váza. Fehér mázas jelzett, hibátlan. 10 cm 2691238
11403
423
6 db créme brulee-s/szuflés francia porcelán tálka. Fehér mázas, jelzett, hibátlan d: 9 cm 2691248
11404
423
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF