Porzellan

Zahl der Lose: 267

11321.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kőbányai porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopással 27 cm
11322.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: női akt. Fehér mázas porcelán. 23 cm hibátlan
11323.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 darab porcelán Becherovka pohárka, matricás, jelzés nélkül 6 cm
11324.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm
11325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül
11326.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 6,5×6 cm
11327.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gránit váza, csurgatott mázakkal, jelzett, kopott, m: 21cm
11328.

Rufpreis:
2 000 HUF

11329.

Rufpreis:
1 600 HUF

11330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angol vizes kancsó, matricás fajansz, Nicholson Gin felirattal, jelzett, mázrepedésekkel, m:16cm
11331.

Rufpreis:
2 000 HUF

Francia kiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal m:26cm
11332.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF