Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2597994
11321
423
2668902
11322
423
Kőbányai porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopással 27 cm
2668904
11323
423
Jelzés nélkül: női akt. Fehér mázas porcelán. 23 cm hibátlan 2628139
11324
423
6 darab porcelán Becherovka pohárka, matricás, jelzés nélkül 6 cm
2647736
11325
423
Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm
2628143
11326
423
Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül
2576162
11327
423
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 6,5×6 cm 2620519
11328
423
Gránit váza, csurgatott mázakkal, jelzett, kopott, m: 21cm 2592532
11329
423
2592538
11330
423
2592511
11331
423
Angol vizes kancsó, matricás fajansz, Nicholson Gin felirattal, jelzett, mázrepedésekkel, m:16cm
2592520
11332
423
Francia kiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal m:26cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF